Boyasız Göçük Onarımı Hizmetleri

Boyasız Göçük Onarımı Hizmetleri

Otomobillerin maruz kaldığı dolu yağışı ve lokal çarpma hasarlarını, aracın boyasına zarar vermeden onaran ve ilk günkü görüntüsüne kavuşturan " boyasız onarım " sisteminin Türkiye'deki en başarılı temsilcisiyiz.

Kaporta boya işlemlerinin aksine, araçlardaki hasarları en hızlı şekilde onaran sistemdir. Kaporta-boya ile onarılacak küçük bir hasar için aracın serviste geçireceği minimum süre 3-4 gün iken, Özşen Otomotiv ile bu süre saatler ile ifade edilir.

Boya, astar, macun vb. ürünlerinin hiçbirinin kullanılmaması sebebi ile onarım maliyeti geleneksel onarımlara göre düşüktür. 

Tek mekan ve tek tip işçilik ile gerçekleştirilir. dolayısıyla onarımı, aynı işçi başından sonuna kadar kendisi yapıp teslim edebilir. Tek işçi ile bile üretim durmaz. Tüm işlemler aynı mekanda yapılabildiği için, araçlar bir yerden bir yere taşınmaz; boya fırını, astar kabini gibi yerlere gerek kalmaz. Hatta müşteriye yönelik mobil-yerinde onarım yapılabilir.

Araçların 2.el değerini düşüren en önemli unsurlar olan kaporta parçalarının değişimi ve boyanması işlemlerine gerek bırakmadığından, aracın onarımı sonrası değer kaybı yaşanmaz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Çorum Özşen Otomotiv
Çorum Opel Yetkili Servisi
Çorum Boyasız Göçük Onarma